Numerologia...
     Numerologia to prognozowanie z liczb, opierające się na tym, że numer przyporządkowany danej osobie ma związek z jej losem. Według numerologów nic nie dzieje się przypadkowo, ani to, że ktoś urodził się w danym dniu, ani, że posiada taką datę urodzenia itp. Według numerologii dusza człowieka wstępuje w ciało po to, aby się doskonalić.
Numerologia obecna jest wszędzie w naszym zyciu. Każde ważne wydarzenie, pierwsza miłość, zmiana miejsca zamieszkania, data urodzenia, ślub mają wyznaczone daty a co za tym idzie tez liczby, ktore o tym dniu decyfują. Liczby sa również ukryte w naszym imieniu i nazwisku. Każda liczba posiada oddzielne wibracje. Dzięki numerologii jestesmy w stanie okreslic wile cech osoby lub pary.
     W ziemskim życiu każdy z nas przeżywa jakieś sytuacje czasem nawet dosyć drastyczne doświadczenia, z których płynie nauka.
Liczba Przeznaczenia jest to liczba wyznaczana na podstawie daty urodzenia. To bardzo ważna liczba, osobista dla każdego i taka której juz nie mozna zmienić. Odsłania ona tajemnice, które możemy poznac w życiu a także decyduje o naszym losie.
Liczba Serca wyliczana jest na podstawie samogłosek, które występują w imieniu. Ma wpływ na nasze decyzje a nawet najbardziej ukryte dążenia, o których marzymy.
Każda liczba ma swoje właściwe miejsce w układzie gwiazd i wynikające z niego znaczenie.      Poszczególne liczby układają się w strefy i plany kwadratu numerologicznego: Numerologia pozwala poznać to co nas czeka, a co mamy już za sobą. Poznaj jakie lizby rządzą Twoim losem!

Jak skorzystać...
     Możesz uzyskać charakterystykę swojej osoby ale także partnera lub waszego związku.
Wystarczy napisać do doradcy i podać daty urodzenia. Zapraszamy!